Informace o portálu

O portálu Katalog expertů na suchou stavbu

Portál Katalog expertů na suchou stavbu je určen pro prezentaci stavebních firem, které ve svém portfoliu nabízejí moderní způsob výstavby - suchou stavbu. Návštěvník zde najde komplexní informace o těchto firmách, jejich portfolio, možnost oslovit firmy - experty poptávkou a nejen to.

V sekci "Články" jsou informace o úspěšných realizacích na bázi suché výstavby, kde návštěvník může získat mnoho užitečných informací. Každá realizace suché stavby je svázaná s příslušným Fermacell Expertem, který ji realizoval. Všichni Experti jsou přehledně roztřídění podle krajů a okresů. Díky tom se návštěvník portálu může přehledně zorientovat pomocí mapy, kde se všichni příslušní experti na suchou výstavbu vykreslí pod červenými vlaječkami.

Co je "Suchá stavba"

Suchá stavba je termín pro výstavbu bez použití betonových mokrých směsí. Ideální stavební prvek pro suchou výstavbu jsou sádrovláknité či cementovláknité desky fermacell. Suchou výstavbou je možné realizovat prakticky všechny druhy staveb - nové výstavby rodinných či bytových domů, stavební rekonstrukce, zateplení domů, odhlučnění stěn, atd. Stále častější a oblíbenější je užití sádrovláknitých desek do dřevostaveb, a to zejména pro jejich perfektní protipožární a akustické vlastnosti. Na portálu najde návštěvník pro větší přehlednost u každého Fermacell Experta ikonky s příslušným typem realizovaných projektů:

  • Bytová jádra
  • Podkroví
  • Fasády
  • Dřevostavby
  • Výtahové šachty
  • Rekonstrukce
  • Podlahy

Kdo je fermacell Expert

Fermacell Expert je označení fyzických i právnických osob, které mají dostatek zkušeností se sádrovláknitými materiály fermacell, jejich pracovníci jsou pravidelně školeni a mají maximální technickou a marketingovou podporu. Současně jsou to firmy, které mají své pevné místo na trhu a pro své zákazníky jsou spolehlivými partnery. Tyto společnosti a jejich pracovníci mají v řešení problémů zkušenosti a dovedou je vhodně a v pravý čas využít. Pokud chcete jistotu, volte fermacell a fermacell Experta! Jejich aktuální přehled najdete právě na tomto portálu.

Autoři

Partnerem portálu je společnost Fermacell GmbH, organizační složka Praha. Portál vyrobila a spravuje společnost Animatec s.r.o.

Nejnovější články

Kompletní rekonstrukce krušnohorské rekreační chaty s deskami a podlahami fermacell

Zobrazit celý text článku Kompletní rekonstrukce krušnohorské rekreační chaty s deskami a podlahami fermacell
Současná doba přeje rekonstrukcím – i ze staršího objektu lze po promyšlené rekonstrukci získat kvalitní a současným požadavkům odpovídající bydlení.
Více zde…

Podlahy fermacell ve školicím středisku KOVOSTEEL

Zobrazit celý text článku Podlahy fermacell ve školicím středisku KOVOSTEEL
V roce 2008 společnost Kovosteel začala řešit situaci, jakým způsobem zajistit pro své zaměstnance systematický rozvoj jejich znalostí a rozhodla se pro vybudování školicího střediska, které se začalo budovat na podzim roku 2010 v prostorách 2. a 3. NP bývalého skladu cukru.
Více zde…

Podlahy fermacell na Centru ekologické výchovy ve Cvrčovicích u Kladna

Zobrazit celý text článku Podlahy fermacell na Centru ekologické výchovy ve Cvrčovicích u Kladna
Ve Cvrčovicích u Kladna byla prosinci 2009 dokončena výstavba Centra ekologické výchovy za 60 milionů korun, které má pořádat školicí akce a zotavovací pobyty zaměřené na ochranu životního prostředí.
Více zde…


Upravit mojí firmu | Reklama | Ochrana soukromí| Cookies | Impressum – © 2018 Všechna práva vyhrazena. Fermacell GmbH, Duisburg