Fermacell Gmbh, org. složka Praha

Společnost Fermacell, součást skupiny Xella, jednoho z lídrů na evropském trhu se stavebními materiály, je největším výrobcem sádrovláknitých materiálů v Evropě

Sádrovláknité  a cementovláknité desky fermacell prodává Fermacell GmbH na českém trhu prostřednictvím své organizační složky.

90% sádrovláknitých materiálů v Evropě se vyrábí v závodech Fermacell, také proto může výrobce nabídnout nejlepší ceny na trhu. Materiály fermacell prodávají všechny hlavní sítě stavebnin v České republice.

 

S rostoucím zájmem zákazníků o levnější a efektivnější řešení roste v posledních letech trvale i prodej fermacellu.

Výhody tohoto materiálu objevili jako první výrobci dřevostaveb a modulů, kteří pod tlakem trhu hledali lepší konstrukce a materiály.

Ve fermacellu našli produkt, který je kvalitní, dostupný, certifikovaný a který nabízí ve srovnání s jinými materiály v suché výstavbě příležitost získat za stejné peníze či práci více než nabízí jeho konkurence.

Materiály fermacell představují ucelený stavební systém pro suchou výstavbu s řadou předností - nízkou hmotností konstrukcí, vysokou pevností a odolností, tepelným komfortem, protipožární ochranou a akustickou pohodou.

Nejnovější články

Kompletní rekonstrukce krušnohorské rekreační chaty s deskami a podlahami fermacell

Zobrazit celý text článku Kompletní rekonstrukce krušnohorské rekreační chaty s deskami a podlahami fermacell
Současná doba přeje rekonstrukcím – i ze staršího objektu lze po promyšlené rekonstrukci získat kvalitní a současným požadavkům odpovídající bydlení.
Více zde…

Podlahy fermacell ve školicím středisku KOVOSTEEL

Zobrazit celý text článku Podlahy fermacell ve školicím středisku KOVOSTEEL
V roce 2008 společnost Kovosteel začala řešit situaci, jakým způsobem zajistit pro své zaměstnance systematický rozvoj jejich znalostí a rozhodla se pro vybudování školicího střediska, které se začalo budovat na podzim roku 2010 v prostorách 2. a 3. NP bývalého skladu cukru.
Více zde…

Podlahy fermacell na Centru ekologické výchovy ve Cvrčovicích u Kladna

Zobrazit celý text článku Podlahy fermacell na Centru ekologické výchovy ve Cvrčovicích u Kladna
Ve Cvrčovicích u Kladna byla prosinci 2009 dokončena výstavba Centra ekologické výchovy za 60 milionů korun, které má pořádat školicí akce a zotavovací pobyty zaměřené na ochranu životního prostředí.
Více zde…


Upravit mojí firmu | Reklama | Ochrana soukromí| Cookies | Impressum – © 2018 Všechna práva vyhrazena. Fermacell GmbH, Duisburg