Články

Ocelové konstrukce modulových rodinných domů „Český dům“ od firmy TEPORA z Doksan jsou opláštěny materiály fermacell

Ocelové konstrukce modulových rodinných domů „Český dům“ od firmy TEPORA z Doksan jsou opláštěny materiály fermacell
Modulová výstavba a její výhody proniká i do výstavby rodinných domů a její výhody – zejména flexibilita a rychlost – se uplatňují i v této oblasti.

Modulová výstavba a její výhody proniká i do výstavby rodinných domů a její výhody – zejména flexibilita a rychlost – se uplatňují i v této oblasti. Dokazují to i modulové rodinné domy firmy TEPORA GROUP s.r.o. z Doksan, která k opláštění ocelových konstrukcí svých modulů používá sádrovláknité desky fermacell.

Modulové domy pod obchodní značkou „Český dům“ reagují na trend rychlého, kvalitního a energeticky úsporného bydlení. Základním prvkem modulového domu je železná konstrukce se sendvičovou výplní, která zajišťuje parametry nízkoenergetického domu. Modulový dům je sestaven od jednoho modulu po libovolně sestavených několik modulů do sebe. Tímto si každý zákazník může vytvořit svou vlastní velikost finálního bydlení. V katalogu firmy najde zákazník domy o velikosti od 48 m² (Kemping nebo Půlklasik) po 196 m² (Megaklasik).

Ocelové konstrukce modulových rodinných domů „Český dům“ od firmy TEPORA z Doksan jsou opláštěny materiály fermacell Ocelové konstrukce modulových rodinných domů „Český dům“ od firmy TEPORA z Doksan jsou opláštěny materiály fermacell Ocelové konstrukce modulových rodinných domů „Český dům“ od firmy TEPORA z Doksan jsou opláštěny materiály fermacell Ocelové konstrukce modulových rodinných domů „Český dům“ od firmy TEPORA z Doksan jsou opláštěny materiály fermacell

Velikou výhodou modulového domu „Český dům“ je jeho flexibilita a hlavně jeho rychlá výroba. Od zadání požadavků od zákazníka je firma Tepora Group schopna modulový dům vyrobit do jednoho měsíce. Kompletní výroba - od konstrukce, vnitřních příček, střechy, elektroinstalace, rozvodů aj. až po finální zateplovací systém probíhá ve výrobní hale, k zákazníkovi pak odjíždí každý modul plně vybaven. Na místě se moduly usadí na předem připravené piloty a spojí se dohromady. Usazení a spuštění domu, tzn. napojení na kanalizaci, vodu, elektriku, trvá nejdéle 4-5 hod. Po odjezdu má investor k dispozici plně funkční stavbu bez dalších dodělávek.

Ocelové konstrukce modulových rodinných domů „Český dům“ od firmy TEPORA z Doksan jsou opláštěny materiály fermacell Ocelové konstrukce modulových rodinných domů „Český dům“ od firmy TEPORA z Doksan jsou opláštěny materiály fermacell

Materiály fermacell navíc - kromě fasád modulů - najdou uplatnění i v podlahových konstrukcích modulových rodinných domů „Český dům“, které budou vytápěny elektrickým podlahovým a stropním vytápěním. „Materiály fermacell jsme začali používat do podlahových a stropních konstrukcí našich domů díky jeho vlastnostem – sádrovláknité desky při používání našeho vytápění Heatflow výborně kumulují a emitují sálavé teplo. Sálavé velkoplošné vytápění je energeticky úspornější než běžné konvekční (např. radiátory), poskytuje vynikající tepelný komfort a navíc je mimořádně ohleduplné k lidskému zdraví. A desky fermacell se k tomuto účelu perfektně hodí.“, říká Tomáš Zíta z firmy Tepora Group.

Více informací o domech „Český dům“ najdete na http://www.ceskydum.info/.

;

Nejnovější články

Kompletní rekonstrukce krušnohorské rekreační chaty s deskami a podlahami fermacell

Zobrazit celý text článku Kompletní rekonstrukce krušnohorské rekreační chaty s deskami a podlahami fermacell
Současná doba přeje rekonstrukcím – i ze staršího objektu lze po promyšlené rekonstrukci získat kvalitní a současným požadavkům odpovídající bydlení.
Více zde…

Podlahy fermacell ve školicím středisku KOVOSTEEL

Zobrazit celý text článku Podlahy fermacell ve školicím středisku KOVOSTEEL
V roce 2008 společnost Kovosteel začala řešit situaci, jakým způsobem zajistit pro své zaměstnance systematický rozvoj jejich znalostí a rozhodla se pro vybudování školicího střediska, které se začalo budovat na podzim roku 2010 v prostorách 2. a 3. NP bývalého skladu cukru.
Více zde…

Podlahy fermacell na Centru ekologické výchovy ve Cvrčovicích u Kladna

Zobrazit celý text článku Podlahy fermacell na Centru ekologické výchovy ve Cvrčovicích u Kladna
Ve Cvrčovicích u Kladna byla prosinci 2009 dokončena výstavba Centra ekologické výchovy za 60 milionů korun, které má pořádat školicí akce a zotavovací pobyty zaměřené na ochranu životního prostředí.
Více zde…


Upravit mojí firmu | Reklama | Ochrana soukromí| Cookies | Impressum – © 2018 Všechna práva vyhrazena. Fermacell GmbH, Duisburg