Články

Vítejte na portálu fermacell-expert.com

Vítejte na portálu fermacell-expert.com
Přinášíme vám rozsáhlý adresář - katalog expertů na suchou stavbu. Firmy je možné vyhledávat jak pro celou ČR, tak pro jednotlivé kraje nebo okresy. Vyhledaným firmám můžete jednoduše zaslat dotaz nebo přímo poptávku. Pro vyhledávání využijte fuknčí prvky v horní části stran.

Vítejte na serveru fermacell-expert.com. Přinášíme Vám rozsáhlý adresář - katalog expertů na suchou stavbu. Kontakty jsou přehledně rozděleny podle krajů a okresů. Firmy je možné vyhledávat jak pro celou Českou republiku, tak pro jednotlivé kraje nebo okresy. Vyhledaným firmám můžete jednoduše zaslat dotaz nebo přímo poptávku.
Zvolte záložku Experti, či přímo v horní části stran zadejte typ hledaného kontaktu a následně dle vybraného regionu či názvu naleznete požadované firmy - experty.

;

Nejnovější články

Kompletní rekonstrukce krušnohorské rekreační chaty s deskami a podlahami fermacell

Zobrazit celý text článku Kompletní rekonstrukce krušnohorské rekreační chaty s deskami a podlahami fermacell
Současná doba přeje rekonstrukcím – i ze staršího objektu lze po promyšlené rekonstrukci získat kvalitní a současným požadavkům odpovídající bydlení.
Více zde…

Podlahy fermacell ve školicím středisku KOVOSTEEL

Zobrazit celý text článku Podlahy fermacell ve školicím středisku KOVOSTEEL
V roce 2008 společnost Kovosteel začala řešit situaci, jakým způsobem zajistit pro své zaměstnance systematický rozvoj jejich znalostí a rozhodla se pro vybudování školicího střediska, které se začalo budovat na podzim roku 2010 v prostorách 2. a 3. NP bývalého skladu cukru.
Více zde…

Podlahy fermacell na Centru ekologické výchovy ve Cvrčovicích u Kladna

Zobrazit celý text článku Podlahy fermacell na Centru ekologické výchovy ve Cvrčovicích u Kladna
Ve Cvrčovicích u Kladna byla prosinci 2009 dokončena výstavba Centra ekologické výchovy za 60 milionů korun, které má pořádat školicí akce a zotavovací pobyty zaměřené na ochranu životního prostředí.
Více zde…


Upravit mojí firmu | Reklama | Ochrana soukromí| Cookies | Impressum – © 2018 Všechna práva vyhrazena. Fermacell GmbH, Duisburg